Parafia Rzymskokatolicka pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Chmielku

Nawigacja

Losowe zdjęcieOdwiedziny gości

Dziś:513
Wczoraj:415
W tym tygodniu:2,261
W tym miesiącu:4,980
W tym roku:277,487
Wszystkich:1,940,750

Wrzesień 2011

Aktualności

24 września 2011 roku w Katedrze zamojskiej o godz. 18:00 sprawowana była uroczysta Eucharystia w intencji Pasterza Diecezji Biskupa Wacława Depo z okazji przypadających Imienin.
Delegacja młodzieży z naszej parafii w imieniu KSM, służby liturgicznej ołtarza, scholi dziecięco-młodzieżowej i Kółek Różańcowych złożyli Ordynariuszowi serdeczne życzenia.23 września tego roku w kościele parafialnym w Chmielku odprawiona została Msza święta z okazji Święta Patrona Szkoły Podstawowej porucznika Edwarda Błaszczaka.


Od września 2011 roku po wakacyjnej przerwie rozpoczęły się spotkania Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży. Spotkania formacyjne odbywają się dwa razy w miesiącu. Oprócz spotkań formacyjnych młodzież przygotowuje dwa razy w miesiącu liturgię Mszy świętej w niedzielę. W miesiącu październiku w każdym tygodniu prowadzi różaniec.


W każdą sobotę o godz. 10:00 odbywają się w Sali katechetycznej w szkole próby scholi dziecięco- młodzieżowej. Schola obecnie liczy 23 osoby.
Serdecznie dziękuję pani Monice Naklickiej Wojda za udostępnienie zdjęć z kongresu do naszej galerii.


Dożynki Diecezjalne w Krasnobrodzie 11.09.2011

W Niedzielę 11 września o godz. 12:00 uroczysta suma odpustowa połączona z Dożynkami Gminnymi.
Sumę odprawi i kazanie wygłosi ks. Dziekan z Tarnogrodu Jerzy Tworek oraz ks. Proboszcz z Łukowej Waldemar Kostrubiec i ks. Proboszcz z Chmielka Marek Tworek. Zapraszamy wszystkich na świętowanie i dziękczynienie Panu Bogu za zebranie plonów.W sobotę o godz. 18:00 uroczysta Msza święta zbiorowa za zmarłych połączona z modlitwą różańcową. Przed kościołem można wypisać wypominki u ministrantów.

Składam serdeczne podziękowanie dwom parom narzeczonych, którzy ofiarowali do naszej parafii przepiękny ornat ślubny. Bóg zapłać

Śp. Bolesław Smolak mieszkający w Stanach Zjednoczonych przed śmiercią przekazał kościołowi w Pisklakach piękny kielich mszalny wraz z pateną. Ten dar przywiozła z USA pani Stanisława Lembryk z domu Syta. Składam serdeczne Bóg zapłać.

Wygenerowano w sekund: 0.18
1,990,386 unikalne wizyty