Parafia Rzymskokatolicka pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Chmielku

Nawigacja

Losowe zdjęcieOdwiedziny gości

Dziś:381
Wczoraj:415
W tym tygodniu:2,129
W tym miesiącu:4,848
W tym roku:277,355
Wszystkich:1,940,618

Marzec 2012

Aktualności

26-28.03. 2012 - dziękujemy ks.Markowi za posługę w naszej parafii


25.03.2012 Już trzy tygodnie zbieramy podpisy za obroną TV Trwam.


25.03.2012 ks. Krzysztof Giera - przez całą niedzielę zastępował ks. Proboszcza


W Niedzielę Palmową odbędzie się tradycyjnie konkurs na najpiękniejszą palmę w czasie Mszy świętej o godz. 11:30

30 marca w piątek o godz. 20:30 odbędzie się w kościele parafialnym wielkopostne czuwanie modlitewne dla młodzieży.


W niedzielę 18 marca gościliśmy w naszej parafii kleryka Łukasza Malca studenta V roku Wyższego Seminarium Duchownego diecezji zamojsko-lubaczowskiej. Nasza wspólnota modlitewnie i materialnie wspierała wychowawców i alumnów przygotowujących się do kapłaństwa.


W czasie Mszy świętej o godz. 11:30 oprawę muzyczną liturgii przygotował chór Solemis. Dziękujemy za piękne śpiewy wprowadzające nas w zadumę i wielkopstne zamyślenie.


Nasza wspólnota parafialna zaangażowała się w zbieranie podpisów za obroną TV Trwam. Dziękujemy młodzieży z KSM za włączenie się do akcji.


Dzień trzeci


Dzień drugi: Spowiedź


I dzień rekolekcji13 marca. Wtorek. O godz. 17:30 odbył się uroczysty różaniec do Matki Bożej Fatimskiej w intencji rozpoczynających się niebawem rekolekcji wielkopostnych i Ojczyzny. Licznie zgromadzeni wierni tak jak zawsze przynieśli na kartkach napisane swoje własne intencje. Po różańcu sprawowana była Msza święta zbiorowa.


W niedzielę 11 marca w kościele parafialnym odbyła się Msza swięta dla dzieci. Schola Ziarenka Maryi zajęły się oprawą muzyczną. W czasie kazania została przedstawiona scenka o warunkach sakramentu pokuty, jako refleksja przed rekolekcjami i spowiedzią wielkopostną.
W dniach 9-11 marca. Piątek- Niedziela. Odbyły się rekolekcje dla KSM w Trzęsinach. Z naszej parafii brało udział 9 osób. Podsumowaniem tych dni skupienia był uroczyste dokonanie wyboru Chrystusa.


Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży przygotowało liturgię Mszy świętej w niedzielę 4 marca. Zaś po Mszy świętej członkowie KSM włączyli się w akcję zbierania ofiar dla misjonarzy


W piątek z racji wspomnienia św. Dominika Savio ministranci i lektorzy naszej parafii zgromadzili się w kościele parafilanym na uroczystej liturgii jednocząc się w modlitwie.

Wygenerowano w sekund: 0.24
1,990,253 unikalne wizyty